Powiadamiaj mnie o nowościach

Biblioteka Podróżnika: Norwegia w 4 dni - prelekcja Grzegorza Schmidta
Biblioteka Podróżnika: Norwegia w 4 dni - prelekcja Grzegorza Schmidta
miejsce : Kowary
czas : od 2017-04-27 do 2017-04-27

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach kowarskiej "Bibioteki Podróżnika", które odbędzie się w czwartek 27 kwietnia br. o godz. 18.00 w Kinie za Rogiem w Kowarach przy ulicy Szkolnej 2. Tym razem wybierzemy się na wyprawę na północ. Prelekcję pt. "Norwegia w 4 dni" przygotował i wygłosi pan Grzegorz Schmidt.

 

Podczas naszego spotkania zobaczymy wyjątkowe miejsca w Norwegii oraz ciekawostki związane z krajem. Na początek zwiedzimy Oslo, następnie na prowincji odwiedzimy kościółki podobne do naszego Wangu w Karpaczu, poznamy historię Wikingów, a na koniec ruszymy podziwiać niezwykłą przyrodę na fiordach i w górach. Wstęp wolny!

 

"Biblioteka  Podróżnika"  to nowa inicjatywa naszej kowarskiej Biblioteki Publicznej, która pragnie Państwa zachęcić do wspólnych spotkań i rozmów  do oglądania zdjęć, które będą ilustracją do snutych opowieści. W ramach "Biblioteki Podróżnika" będą się odbywać spotkania z przewodnikami, pasjonatami  podróży – zarówno tymi znanymi, jak i mieszkańcami naszego regionu.  Wytrawni globtroterzy będą dzielić  się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadać o rzeczach, o których nie dowiemy się z przewodników. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa zainteresowaniem.

 

Zaproszenie do współpracy:

Zachęcamy Państwa do podzielenia się ciekawymi opowieściami, doświadczeniem i zdjęciami z własnych podróży. Przyłączcie się do naszej Biblioteki Podróżnika! Zapraszamy do zgłaszania swoich wystąpień na rok 2017.

Zgłoszenia prosimy składać na adres mailowy: mbpkowary@gmail.com

zdjęcia
foto2


‹ zobacz wszystkie imprezy

projektowanie stron internetowych: strimeo.tv

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 (POWT 2007-2013).