Biblioteka Podróżnika: "Kocham Świat za żarcie!!!"
Biblioteka  Podróżnika: Kocham Świat za żarcie!!!

Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie w ramach kowarskiej "Bibioteki Podróżnika", które odbędzie się w czwartek 23 lutego br. o godz. 17.00 w czytelni naszej Biblioteki Publicznej w Kowarach przy ulicy Szkolnej 2. Na wirtualną podróż gastronomiczną pt. "Kocham Świat za żarcie!!!" zaprosi nas Stanisław Dąbrowski. Wstęp oczywiście jest wolny i bezpłatny!

 

"Biblioteka  Podróżnika"  to nowa inicjatywa naszej kowarskiej Biblioteki Publicznej, która pragnie Państwa zachęcić do wspólnych spotkań i rozmów  do oglądania zdjęć, które będą ilustracją do snutych opowieści. W ramach "Biblioteki Podróżnika" będą się odbywać spotkania z przewodnikami, pasjonatami  podróży– zarówno tymi znanymi, jak i mieszkańcami naszego regionu.  Wytrawni globtroterzy będą dzielić  się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadać o rzeczach, o których nie dowiemy się z przewodników. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Spotkania odbywać się będą w każdy ostatni czwartek miesiąca o godzinie 17.00 w naszej bibliotece.

 

Zaproszenie do współpracy:

Zachęcamy Państwa do podzielenia się ciekawymi opowieściami, doświadczeniem i zdjęciami z własnych podróży. Przyłączcie się do naszej Biblioteki Podróżnika! Zapraszamy do zgłaszania swoich wystąpień na rok 2017.

Zgłoszenia prosimy składać na adres mailowy: mbpkowary@gmail.com

zdjęcia
plakat


‹ zobacz wszystkie aktualności

projektowanie stron internetowych: strimeo.tv

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 (POWT 2007-2013).